09.06.2016
Küsite, mis asi see "strobing" veel on? See on kõigest intensiivne särapuudri ja ning säravate aluskreemide kasutamine. Ekstra selleks mõeldud asjade kasutamine annab nahale sära, tervisliku ja noorusliku kuma (suvel näeb nahk välja nagu kirss tordil!). Kuid, peame meeles pidama, et "tervislik kuma" võib kiiresti muutuda "higiseks kumaks", mistõttu toome välja mõned lihtsad nõuanded, mida võiks enne "strobing" tehnikat kasutada ning teha.
0 Kommentaari Postitas  
10.05.2016
Tartu Näitused korraldasid ka sel aastal iluteemalise Koguperemessi ILU 2016, kus osalesime ka esmakordselt meie oma tiimiga. Üleüldse oli messikogemus Holika meeskonna jaoks esmakordne, sest tegutseme Eestis kõigest ligi 6 kuud.
0 Kommentaari Postitas  
16.04.2016
Täna on luubi all üks imeline BB-kreem, mis teeb silmad ette paljudele Euroopas toodetavatele BB-kreemidele ja ausalt öeldes mitte ainult BB-kreemidele, vaid ka mõningatele kergetele jumestuspõhjadele. Nimelt on päeva kangelaseks Aqua Petit Jelly BB.
0 Kommentaari Postitas  
06.04.2016
Paljud meist, naistest, on ilusõltlased ja me ei varja seda, et tahame kõike proovida ja mis kõige tähtsam, meil on kõike seda vaja, kui jutt käib eesotsas kosmeetikast ja nahahooldustoodetest. Kuid mõnikord (OKEI, tegelikult kogu aeg) see "sõltuvus" ei sõbrusta kohe üldse meie rahakotiga. Niisiis, istusime maha ja leidsime Holika Holika tootevalikust mõningad tooted, mis sobivad superhästi alternatiiviks kallimale luksuskosmeetikale. Alaku s
1 Kommentaari Postitas  
22.03.2016
Korea naiste ilutrendi tuntus on rõhutatud laitmatul kumaval näonahal, pikkadel ripsmetel ning lühikesel kasvul. Siiski, kui viimane aspekt on geneetiline, siis hämmastavalt laitmatu nahaseisund on iga korea naise enda suur saavutus. Näohooldus on sealsete naiste jaoks lausa nagu rituaal, mis võib kesta 3-4 tundi päevas ning kasutatavate vahendite hulk võib olla 18-20 toote vahemikus!
0 Kommentaari Postitas  
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)