Facebook Pixel

Korea kosmeetikast

Iga naine ja samuti noor neiu unistab hoida oma nooruslikkust ning säilitada oma enda naha ilu nii kaua kui võimalik. Naised näevad nahahooldusega tohutult väeva ning investeerivad sellesse hulgaliselt ka raha. Ostes kalleid tooteid ning käies välja suuri summasid pisikeste kreempurkide eest, mis lubavad suurepäraseid tulemusi, peavad naised tihtipeale pettuma, sest ei märka tulemusi üleöö nagu tootjad seda lubavad ja kogu tulemuseks on ainuüksi meeldiv lõhn.

Just selle pärast otsivad naised alternatiive, mis vastaksid nende ootustele. Üks valikutest on olnud just korea kosmeetika. Korea kosmeetika populaarsus maailmas hakkas kasvama siis, kui iluturgudele jõudsid esimesed naturaalse koostisega BB-kreemid, mis pärinevad just Lõuna-Koreast ning millele Euroopa ja Läänemaad on teinud suurtes kogustes analooge. Kindlasti on Euroopa ja Ameerika kaubamärkidest palju häid tooteid, selles pole kahtlustki, kuid mille poolest erinevad Aasia kontinendi tooted meile igapäevaselt kättesaadavatest Euroopa ja Ameerika brändidest?

Kui rääkida korea kosmeetika ainulaadsusest, siis tooksime välja järgnevad punktid:

  1. Eriline lähenemine nahahooldusele. Kahjuks paljud Euroopa ja Ameerika ilutootjad selgesti jagavad kosmeetika ja hügieentooteid (keha- ja näohooldus) erinevatesse kategooriatesse. Tavaline puuder, tõenäoliselt, ainult aitab rasusest läikest lahti saada ning jumestuskreem ei saa Teid UV-kiirguse eest kaitsta. Korealased usuvad, et dekoratiivkosmeetikat ja hooldusvahendeid üksteisest eraldada ei saa. Kõik tooted põhinevad ravivatel koostisosadel: ekstraktidel, essentsidel ja õlidel. See tähendab seda, et kõik tooted on loodud looduslähedaste toorainete põhjal ning mis on suunatud mitte ainult ebatäiuslike vigade parandamisele, vaid ka naha olukorra ravimisele, puhastamisele ja samuti ka toitmisele.

  2. Tipptaseme lahendused ja traditsioonid. Aastaid on Korea olnud teadustehnoloogia arenduste liider, millest paljusid kasutatakse, sealhulgas, „beauty“ toodete valmistamisel. Korealased hoolsasti hoiavad nooruse ja ilu saladusi. Sajandivanused retseptid koos tipptaseme teadustehnoloogia arengutega loovad tõeliselt unikaalse ning looduslähedase tulemuse – luksuslik korea brändide kosmeetika ei testi omi tooteid loomadel. 

  3. Ohutus, tõhusus ning kvaliteet – kolm mõistet, mis iseloomustavad korea kosmeetikat. Veel üks oluline „poolt“ argument on hind. Korea tootjad praktiliselt ei kuluta raha reklaamidele, mistõttu ei kajastu see ka toodete hindades. Uusi ja huvitavaid tooteid saavad lubada endale kõik, ka need kes omavad keskmisest väiksemat sissetulekut, mis on aga väga tähtis! Lisaks kõigele on korea kosmeetika tooted väga originaalsete, silmapaistvate ning stiilsete pakenditega, mida kaunistab ka pakendis olev imeline ja justkui maagiline lõhn.

Meie korea kosmeetika bränd Holika Holika ei luba Teile üleöiseid tulemusi, sest me kõik oleme erinevad, kuid kindlasti pakub Holika Holika rahulolu, mis ilmneb näohoolduse ja dekoratiivkosmeetika toodete näol, samuti toob rõõmu Teie ellu armsate pakenditega.


Meie tooted sobivad igaks elujuhtumiks – Olete väsinud peale pikka tööpäeva? Leiame rahustava maski! Omate probleemset nahka? Leiame hooldava sarja! Vajate hea kvaliteedi ja hinna suhtega kosmeetikat? Leiame alternatiive meie tootevalikust! Otsite vahendeid, mis samaaegselt kaitseks ning raviksid Teie nahka? Need on samuti meil olemas!