Change shipping & language
No products
100% of customers recommend this product
13,95€
Tasuta transport tellimustel üle 39,00€
Kulmupliiats Wonder Drawing Penta Perfection Brow Pencil 02 Natural Brown.
Peamised omadused:
Asendamatu kulmupliiats loomuliku kulmumeigi saavutamiseks, annab kulmudele loomuliku värvi ning tänu oma tekstuurile ei määrdu ega valgu laiali, vaid säilitab värvitooni väga pika aja jooksul. Selle kulmupliiatsiga on võimalik luua defineeritud ja loomulik kulmukaar just pehme ja siidise tekstuuri tõttu, mis vaevata libiseb läbi kulmukarvakeste täites ja täiustades kulmude väljanägemist ning seeläbi tuues esile näokontuurid.
Spetsiaalne integreeritud kulmuhari aitab luua eriti täpse kulmukarva suuna ning ideaalse kulmuvormi.
Säti kulmukarvad harja abiga soovitud suunas. Pliiatsi abiga tõsta esile kulmujoon väikeste ja kulmukarvu imiteerivate joontega; viimistle. Suuremat tähelepanu pööra kulmude kõrgemale osale (kulmukaarele) ja kulmu servale.
Kogus: 0.3 g.
Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Hydrogenetaed Castor Oil, Titanium Dioxide, Rhus Verniciflua Peel Wax, Ethylhexyl Palmitate, Iron Oxides (CI 77499), Palmitic Acid, Stearic Acid, Bees Wax, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Sorbitan Sesquioleate, Tocopheryl Acetate, Myristic Acid, Dehydroacetic Acid
Suurus | 5 ml |
5.0 out of 5 stars
Based on 7 reviews
100% of customers recommend this product
Meeldib. Mugava kujuga
Väga mugav pliiatsi kuju. Lihtne peale kanda, näeb loomulik välja. Soovitan!
This comment has been automatically translated
Show original review
Очень удобная форма карандаша. Легко наносить, смотрится естественно. Рекомендую!
Loomulikud kulmud, püsib hästi. Soovitan
Püsib kaua peal, ei määrdu. Tulemus väga hea.Soovitan
Hea pliiats, mugav kasutada, soovitan.
This comment has been automatically translated
Show original review
Хороший карандаш, удобно пользоваться, рекомендую
Parim pliiats, mida ma olen kasutanud. Kerge peale kanda ja meik näeb välja loomulik.
This comment has been automatically translated
Show original review
Самый лучший карандаш из всех, которыми до этого пользовалась. Удобно наносить и макияж выглядит натурально.
This comment has been automatically translated
Show original review